מגזין "מקו ועד תרבות"

from Line to Culture – the magazine

מגזין מקו ועד תרבות / מיזם דיגיטלי ללא צרכי רווח המומלצים של "חפצים"- אדריכלות ועיצוב

המומלצים של "חפצים"- אדריכלות ועיצוב

By hhm_hafatzim

פורסם במדור-

טרייסמן-חטיבה אדריכלים / אדריכלות ועיצוב פנים

משרד האדריכלים של סקיפ טרייסמן ותמיר חטיבה. המשרד הוקם נראה בשנת 2005 ומתמחה בבנייה פרטית בכל רחבי הארץ. המשרד שואף לקו עיצובי נקי, פשוט ואנושי אשר מתגבש תוך דיאלוג עם הלקוח.
שד' רוטשילד 31, תל אביב
טלפון: 03.5602339
אתר אינטרנט

פלס דיזיין / עיצובים בבטון

חברת פלס מציעה עיצוב ללא גבולות בתחום רצפות הבטון ובכך מציעה תפישה חדשה בנושא עיצוב פנים. העבודות של חברת פלס מהוות אלטרנטיבה עיצובית לריצופים המקובלים. החברה מייבאת חומרים ייחודים המאפשרים יישום של כל עיצוב ורעיון ברמת גימור גבוהה. מגוון חיפויי הרצפה מתאים למשטחי פנים ומשטחי חוץ. המשטחים מוחלקים כגמר סופי בטכנולוגיה מתקדמת ובמראה מושלם. השירות של חברת פלס מסופק בסטנדרט גבוה תוך הקפדה על מקצועיות ואמינות.
ת.ד. 10797 רמת גן, 52006
טלפון: 03.6446849
אתר אינטרנט

דוקטור סדר / שירותי סידורים בבית

אף אחד אינו יכול להיות מומחה בהכל. למי מאיתנו ששמירה על הסדר אינה מומחיותו הראשית או שאינו יכול להגיע לכך משיקולי זמן או נוחיות – מציעה דוקטור סדר שירות נפלא. פגשנו את רונית גור, בעלת העסק, והתרשמנו מרגישותה לחפציהם של אחרים ולאופן שבו הם מאורגנים בבית. לרונית רעיונות רבים לסידור הבית ושירותים שונים המרעננים את מראה הבית ואת אופן השימוש בו.
ronit@doctor-seder.co.il
טלפון: 050.6989372
אתר אינטרנט

תומס תאורה / עיצוב תאורה לבית

גזית אמיתי מ"תומס תאורה" כותב במגזין המקוון על שיטות ורעיונות לעיצוב התאורה בבית. זהו תחום מעניין עבורנו, היות שניתן לשנות אותו מעת לעת בהתאם להרגל המחייה שלנו ולעונות השנה. ב"תומס" מספקים שירותי ייעוץ מקצועי לכל מי שמתכנן את ביתו מחדש או מעוניין לשנות או לתקן את הרכב התאורה הנוכחי בביתו.
עין חי 49א', כפר מלל
א-ה, 9:00-19:00, ו 9:00-14:00 טלפון: 09.7456141
אתר אינטרנט

מודי קרמיקה / קרמיקה, כלים סניטריים וריצופים

היתרון הגדול, בעינינו, בבחירת פריטי קרמיקה, כלים סניטריים וריצוף דווקא אצל 'מודי' טמון במגוון הפתרונות המוצגים בחלל התצוגה החדש והמרהיב של החברה. 'מודי' מייבאת מותגים בינלאומיים וניתן למצוא פתרונות מסוגים רבים בעת ביצוע שיפוץ בבית, והדבר מקל מאוד. מעבר לפריטים האיכותיים, התרשמנו שהשירות הניתן במקום מקצועי ביותר.
לח"י 31, בני ברק (מול קניון איילון)
א-ה, 09:00-17:00, ו – 09:00-13:00 טלפון: 03-6155000
אתר אינטרנט

אריחי נגה / אריחי בטון מעוטרים

את אפרת צייכנר-שוחט, המעצבת של "אריחי נגה", פגשנו במסגרת כתבה שהוכנה למגזין המקוון באתר בנושא אריחים דקורטיביים. התרשמנו שבחברה קיימת רגישות רבה – לחומר ממנו מיוצרים האריחים, לאיכותם ולדגמים העשירים שמאפיינים אותם. אריחים דקורטיביים משתלבים בבתים מסגנונות שונים וניתן לעשות בהם שימושים רבים – לא רק לריצוף. "אריחי נגה" ישמחו לייעץ לכם בנושא וגם ליישם בפועל רעיונות רבים.
כפר אוריה, info@nogatiles.com
08:30-17:00 טלפון: 02.9922044
אתר אינטרנט

אורית פינס / מעצבת פנים ויועצת פנג שואי

לכל אחד אמונות משלו. תורת ה"פנג שואי" בהקשרה לעיצוב הפנים בבית צברה בשנים האחרונות אהדה גדולה מאוד בתרבות המערב אך למעשה, נמצאת בבסיס עולם העיצוב של מזרח אסיה מזה שנים. אורית פינס מייעצת ללקוחות פרטיים כיצד ליישם אותה בביתם. אורית היא מעצבת פנים וכותבת במגזין "מקו ועד תרבות" באתרנו.
המסילה 3, הרצליה oritpines@gmail.com
טלפון: 052.2446811
מגזין מקו ועד תרבות / מיזם דיגיטלי ללא צרכי רווח המומלצים של "חפצים"- אדריכלות ועיצוב

      btt