מגזין "מקו ועד תרבות"

from Line to Culture – the magazine

מגזין מקו ועד תרבות / מיזם דיגיטלי ללא צרכי רווח המומלצים של "חפצים"- במה ומסך

המומלצים של "חפצים"- במה ומסך

By hhm_hafatzim

פורסם במדור-

מרכז סוזן דלל / אירועי תיאטרון, מחול ומוסיקה

מרכז סוזן דלל, המצוי בשכנות לחנות "חפצים" בנווה צדק, הוא מקום נעים לאוורר בו את הגוף ואת הנפש: במופע מעניין, באירוע חגיגי או ברחבות הפתוחות והמזמינות שמפוזרות בו. זהו מקום נעים להלך בו בכל שעות היום, תוך שיחה או הרהור, עם אוירה תל אביבית נוסטלגית באמת. המרכז מהווה מוקד משמעותי לתנועת המבקרים בשכונת נווה צדק ומאז שיפוצו בשנות ה-90 נותר פתוח ונעים כשהיה. בואו לראות את מופעי המחול המעניינים שמוצגים בו, ואת הפסטיבלים המיוחד בארגונו. בדרך, עיצרו גם אצלנו לומר שלום.
יחיאלי 5 נוה צדק ,תל אביב 65149
טלפון: 03-5105656 , 03-5105657
אתר אינטרנט

סינמטק ירושלים / מרכז קולנוע וארכיון סרטים

איש לא יוכל להכחיש שסיבה טובה לבקר בסינמטק ירושלים אינה טמונה תמיד בסרט המצויין שמוצג בו כפי שהיא מבוססת על מיקומו המיוחד בעיר, על דרך חברון ליד גיא בן הינום. הנוף המרהיב שנשקף ממנו הופך את ההגעה למקום ואת היציאה ממנו לאירוע של ממש, הכולל את העיר העתיקה, את הסרט המוצג ואת אווירת ה'רטרו' שמאפיינת את המקום. סינמטק ירושלים עורך מדי שנה פסטיבלים נושאיים שונים והביקור – מומלץ.
דרך חברון 11 ירושלים
טלפון: 02.5654333
אתר אינטרנט

מרכז "נא לגעת" / במה לחרשים-עיוורים

מרכז "נא לגעת" פתח את שעריו לקהל הרחב בדצמבר 2007 בנמל יפו תל אביב. במרכז פועלים תיאטרון "נא לגעת" עם אנסמבל השחקנים החרשים-עיוורים, בית הקפה קפה קפיש עם מלצריו החרשים ומסעדת החושך בלק אאוט עם צוות המלצרים העיוורים. במרכז מועסקים כיום מעל 130 איש, מרביתם חרשים, עיוורים וחרשים-עיוורים. עשרות אלפי אנשים מהארץ ומהעולם ביקרו במרכז מאז פתיחתו וזכו לחוויה אמנותית ואנושית מיוחדת במינה. מרכז "נא לגעת" הוקם מתוך אמונה שלכל בן אדם, באשר הוא, יש הזכות לקבל על עצמו את חובת התרומה לחברה.
רציף העלייה השנייה תיבה 6 נמל יפו
ראשון, שלישי וחמישי מ-18:30 עד 23:30 טלפון: 03.6330808
אתר אינטרנט

תיאטרון הקרון / תיאטרון בובות ירושלמי

תיאטרון הקרון המהווה את הגוף היוצר העיקרי בכל הקשור בתיאטרון הבובות בישראל, הוקם לפני 30 שנה בירושלים ושוכן עד היום בגן פעמון הדרור בעיר. לתיאטרון רפרטואר רחב ומגוון של למעלה מ-30 הצגות, שעות סיפור ומופעי רחוב, המיועדים לילדים ולכל המשפחה – ומגיעים לכל רחבי הארץ. ההצגות נוצרות בסגנון ביטוי אישי ואינטימי, של יצירה בימתית שבמרכזה בובה, חפץ או דימוי. באולם הבית של התיאטרון בירושלים, מתקיימות באופן קבוע הצגות מידי יום שבת בבוקר, תיאטרוני סיפור מידי יום שני אחר הצהריים ובמועדי חופשות וחגים במהלך השנה. בנוסף, יוזם התיאטרון ומפיק מידי שנה בחודש אוגוסט, סביב מתחם גן פעמון הדרור בירושלים, את הפסטיבל הבינלאומי לתיאטרון בובות בירושלים. הפסטיבל מעלה הצגות לילדים ולמבוגרים, תוך הקפדה על היצע מגוון, איכותי ועדכני, ומארח את מיטב הבובנאים מרחבי העולם.
גן פעמון הדרור, רח' ז'בוטינסקי 1 פינת רח' המלך דוד, ירושלים
טלפון: 02-5618514
אתר אינטרנט

תיאטרון הערבי-יהודי ביפו / עשייה תיאטרלית ברמה של תיאטרון בשל מצד אחד וצעיר בגלל תנאיי היצירה.

ראוי שכל אחד מאיתנו יתמוך ביצירה ישראלית, כי רק כך בונים תרבות מקומית. ההצגה "תמול שלשום", על פי הרומן של עגנון, המועלית עתה בתיאטרון יפו, בתיאטרון המגדיר עצמו – תיאטרון ערבי יהודי – ראויה להערכה גדולה מאד!
תיאטרון יפו, מפרץ שלמה 10 יפו העתיקה
טלפון: 03-5185563
אתר אינטרנט
מגזין מקו ועד תרבות / מיזם דיגיטלי ללא צרכי רווח המומלצים של "חפצים"- במה ומסך

      btt