מגזין "מקו ועד תרבות"

from Line to Culture – the magazine

מגזין מקו ועד תרבות / מיזם דיגיטלי ללא צרכי רווח The Lady on the balcony<br><br>Eric Clapton<br><br>Lockdown sessions

The Lady on the balcony

Eric Clapton

Lockdown sessions

By Tami Klein

פורסם במדור- , ,

בליל שבת לפני מספר שבועות, מביני דבר שוחחו ואישרו הערכתם לדיסק החדש של אריק קלפטון. הדגישו שהקליטו אותו ב"טירה".

והמציאות? באחד הסגרים בעת קורונה באנגליה, בוטלה הופעה של קלפטון באלברט הול. הנחמה נמצאה בהקלטה חיה ב- Cowdray House in West Sussex, England.

מאז היכרותי עם הדיסק, אני חוזרת שוב ושוב לדיסק יפיפה זה. הוא מופיע גם ב-Spotify. חיפשתי "אילנות יותר גבוהים להיתלות" בגלל אהבתי לדיסק זה, לבלוז הרך שבו, לקולו החם של קלפטון, שגם הדיוט כמנוי יכולה כל כך ליהנות, מבלי לדעת "להתפלסף" עליו, ומצאתי את אנטון קמינסקי ( ( www.avreviews.co.il

"אני נמצא בקרב אלה שהאוהבים ומעריכים את העידון, הבגרות וסאונד הבלוז הנקי והמזוקק של קלפטון, במיוחד כשהוא מבצע את השירים בגרסאות אקוסטיות. כך שאני מאוד נהניתי מהאלבום הזה והאזנתי לו כבר מספר פעמים. ההקלטה ממש משובחת, יש בס נפלא, גיטרה נהדרת והשירה הרכה והמלטפת של קלפטון היא פשוט קסם.

יצא לי להיות בהופעה של אריק קלפטון בברלין בשנת 2019,  קצת לפני שהעולם השתגע. זו הייתה חוויה מרשימה ומעוררת השראה.

יש לא מעט ביצועים נפלאים באלבום הזה, מאוד אהבתי את המחווה לפיטר גרין בביצוע ל-Black Magic Woman. הקטע Golden Ring הוא עדין ומענג.

הקטע האינסטרומנטלי הקצר, Kerry, יכול לטעמי לשמש כאבן בוחן לעמדה שלכם בנוגע לאריק קלפטון. זהו קטע שכביכול אין בו שום ייחוד, קטע נוגה ו״פשוט״ של בלוז אקוסטי. אם אתם מצליחים לראות את היופי בקטע הזה, כנראה שהמוזיקה של קלפטון היא לטעמכם.

בכל מקרה, לטעמי זהו אלבום נהדר לפתוח את השבת איתו."

אנטון קמינסקי –   www.avreviews.co.il

* * *

הקשיבו קוראים יקרים, וגם אתם תתאהבו בדיסק יפיפה זה.

      btt